top of page

Ko mēs varam darīt jūsu labā

Ātrā prototipu veidošana

Paātriniet savas inovācijas, izmantojot mūsu ātrās prototipēšanas pakalpojumu. Izbaudiet veiklību, kas ļauj ātri un rentabli īstenot koncepcijas. Mūsu uzlabotā 3D drukāšanas tehnoloģija nodrošina precizitāti un ātrumu, ļaujot jums atkārtot dizainu vēl nebijušā tempā. Esiet pa priekšu savā izstrādes ciklā ar mūsu ātrajiem prototipu izstrādes risinājumiem, kas īsā laikā pārvērš idejas realitātē.

3D druka pēc pieprasījuma

Izbaudiet 3D drukāšanas ērtības pēc pieprasījuma. Vienkārši augšupielādējiet savus dizainus, un mēs tos atdzīvināsim precīzi un ātri. Mūsu 3D drukas pakalpojums pēc pieprasījuma nodrošina kvalitatīvus rezultātus, kas pielāgoti jūsu specifikācijām. No prototipiem līdz galapatēriņa detaļām, pārvērtiet savas idejas realitātē bez 3D printera īpašumtiesībām.

Dizaina pakalpojumi

Atbrīvojiet visu savu ideju potenciālu, izmantojot mūsu dizaina pakalpojumus. Sadarbojieties ar mūsu prasmīgo dizaina komandu, lai idejas pārvērstu 3D šedevros. No konceptualizācijas līdz gala renderēšanai mēs piedāvājam visaptverošus dizaina risinājumus, kas pielāgoti jūsu redzējumam. Ļaujiet mūsu zināšanām pārvērst jūsu iztēli sarežģīti izstrādātā, vizuāli satriecošā realitātē. Mēs izmantojam Solidworks, Autocad un DesigSpark Mechanical programmatūru.

3D skenēšana

Izpētiet jaunu dimensiju, izmantojot mūsu 3D skenēšanas pakalpojumu. Bez piepūles tveriet sarežģītas fizisko objektu detaļas, pārvēršot tos digitālos modeļos, kas ir gatavi 3D drukāšanai. Mūsu uzlabotā skenēšanas tehnoloģija nodrošina precizitāti, sākot no artefaktu saglabāšanas līdz sarežģītu struktūru atkārtošanai. Ļaujiet mums nemanāmi pārveidot taustāmo par digitālo, izmantojot mūsu profesionālo 3D skenēšanas pakalpojumu.

"Mums visiem ir sava laika mašīna, vai ne. Tie, kas mūs ved atpakaļ, ir atmiņas... tie, kas mūs ved uz priekšu, ir sapņi."

HG Velss

bottom of page