top of page

Padariet savus 3D sapņus par realitāti

Profesionāli 3D Printēšanas risinājumi vienuviet

Profesionāli 3D risinājumi zem viena jumta

Profesionāli 3D risinājumi zem viena jumta

FDM drukāšana pēc pieprasījuma 

4 darba dienu piegāde caur Omniva/DHL

Pārvērtiet fiziskus objektus digitālos detalizētos failos, izmantojot augstas precizitātes zilā lāzera 3D skenēšanu

Mēs izmantojam profesionālu 3D programmatūru: Solidworks,

Autocad & DesignSparck mechanical

Patstāvīgi pieejami vairāk nekā 20 dažādi drukas materiāli

Ko mēs piedāvājam

3D ražošanai kļūstot arvien pieejamākai, mēs nodrošinām industriālos risinājumus visam 3D printēšanas procesam kompleksi — no 3D skenēšanas, dizaina un  prototipu izstrādes - līdz  rūpnieciskajai drukāšanai pēc pieprasījuma.

Kāpēc izvēlēties Aquarius 3D

Jaunākās tehnoloģijas

Mūsu 3D drukāšanas pakalpojumā tiek izmantotas vismodernākās tehnoloģijas, lai jūsu dizainu atdzīvinātu ar nepārspējamu precizitāti. Neatkarīgi no tā, vai esat dizainers, inženieris vai hobijists, mūsu jaunākie printeri nodrošina, ka katrs slānis ir uzklāts nevainojami. Izbaudiet 3D drukāšanas nākotni kopā ar mums — kur kvalitāte un inovācijas saplūst nemanāmi.

3D druka uz pieprasījuma

Pie mums jūsu iztēle ir centrā. Mūsu 3D drukas pakalpojums, kas ir pielāgots Jūsu unikālajām vajadzībām, pārsniedz parasto. Neatkarīgi no tā, vai tie būtu pielāgoti prototipi vai personalizēti darbi, mēs pārvēršam Jūsu idejas taustāmā realitātē tieši Jums vajadzīgajos apjomos noteiktajā laikā.  Jūsu redzējums, mūsu zināšanas – kopā mēs radām neparasto.

Izturīgi, augstas kvalitātes materiāli

Uzlabojiet savus projektus, izmantojot mūsu 3D drukas pakalpojumu, ko sniedz izturīgi, augstas kvalitātes materiāli un kontrolēts tehnoloģiskais process. Mēs piešķiram prioritāti izcilībai katrā līmenī, nodrošinot, lai mūsu produkti izturētu laika pārbaudi. No izturīgiem PLA vai ASA prototipiem līdz sarežģītiem neilona oglekļa kompozītmateriālu izstrādājumiem, mūsu augstākās kvalitātes zīmolu materiālu izvēle garantē precizitāti un ilgzturību. Atbrīvojiet visu savu ideju potenciālu ar pārliecību, ko sniedz vislabāko materiālu izmantošana 3D drukāšanā.

Pieredzējušu padomdevēju pakalpojums

Veiciniet savu radošumu, izmantojot mūsu pieredzējušo padomdevēju pakalpojumu. Mūsu pieredzējušo ekspertu komanda ir apņēmusies vadīt Jūs katrā 3D drukāšanas ceļojuma posmā. No materiālu izvēles līdz dizaina optimizēšanai - mūsu konsultanti sniedz daudz zināšanu, lai nodrošinātu Jūsu projekta panākumus. Uzticieties pieredzei, kas veicina inovācijas — ļaujiet mūsu konsultantiem uzlabot jūsu 3D drukāšanas pieredzi.

bottom of page